התמחויות

 

פיתוח ובניית מוצר

איך ליצור בידול וייחוד למותג מנצח?

בזכות הידע המקצועי שלי והנסיון העשיר שצברתי אוכל ללוות אתכם לאורך כל התהליך הזה – ביחד נאפיין את ערכי המוצרים השונים שלכם, נבחן את רוחב המגוון והתאמתו לקמעונאיים השונים, נשיק אותם בגאון ונדאג לשמור על ההישגים לאורך זמן.

אחרי הכל - ההצלחה אינה נמדדת ברגע אחד אלא לאורך זמן.

איך מוצר הופך למותג? התהליך מתחיל כבר בשלב פיתוח המוצר, ממשיך במחקר והתוויית אסטרטגיה וחזון דרך שלבי הפיתוח הרעיוני ועד לבחירת שפה עיצובית, לוגו, שם מסחרי ועוד. כל התהליך הזה מוביל אל מטרה אחת – בידול. זיהוי של המוצר שלך עם ערכים ייחודיים לו שמבדלים אותו מהמתחרים ונותנים לו יתרון על פניהם מול קהלי היעד.

ניראות ופלנוגרמה

מותג בגובה העיניים

כבוגרת שנקר בעלת נסיון בתחום המסחר החזותי אוכל לסייע לך ליצור נראות אופטמימלית למותג שלך.

בעבודה משותפת נכיר מקרוב את המתחרים בזירה, נמצא את מיקום המדף האידאלי למוצר שלך, נבחן אסטרטגיות של מיקומים נוספים, מוצרי תמיכה נלווים ונראות ב-POS המותאמים לנקודת המכירה.

ביחד, ננצח את אתגר 3 השניות.

יש הרבה דגים בים – והרבה מוצרים על המדף. מה יגרום ללקוח למקד את עיניו דווקא במוצר שלכם, בתוך אוקיינוס המתחרים? מדוע שיבחר דווקא בו מתוך השפע הקיים?

בסופו של תהליך, הכל מתנקז ל-3 שניות קריטיות - זה פרק הזמן הממוצע שלוקח ללקוח לבחור בין מוצרים דומים.

אני מביאה איתי ניסיון מקצועי רב שנים באיפיון הקמה וניתוח של פלנוגרמה – תורת התכנון של מיקום המוצר במרחב הקמעונאי, תוך שילוב נתוני סחר ורווחיות, לצד תורת ניהול הקטגוריה.

קידום מכירות

רגע האמת

בהתאם לצרכי הפרויקט, אתכנן אתכם גיוס והדרכה של צוותי עבודה ארגוניים וחיצוניים ואת הפקת כל התוצרים הרלוונטיים - מברושורים וקטלוגים ועד לטעימות ודוגמיות מוצר.

לא נשכח גם להתאים להשקה פעילויות דיגיטליות תומכות ברשתות החברתיות, מתוך מטרה לייצר שילוב מעצים של מהלכי אופליין ואונליין.

איך משיקים מותג חדש, מהלך שיווקי מפתיע או מבצע?

הסוד הוא בתכנון קפדני ומדויק, הכולל הכנת גאנט מקצועי, והצבת יעדים מוגדרים מראש. מהלך השקה עלול להציב עסק קטן או בינוני מול עומס גדול מהשגרה. בארגון גדול, מהלכים מסוג זה דורשים חיבור של מספר אגפים ומעקב מתמיד אחרי עמידה ביעדי הפרויקט. הליווי שלי יאפשר לכם לוודא שכל דבר נעשה בזמן, ביעילות ותוך הקפדה על מצוינות, מבלי לעגל פינות ומבלי שדברים יפלו בין הכסאות.

ניתוח שוק

ידע זה כח

במהלך שנים ארוכות של עבודה מול מגזרים שונים למדתי בין היתר כיצד לאפיין ביעילות את ההעדפות וההתנהגויות של צרכנים מסקטורים שונים,

כדי לאפשר לכם להחדיר את המותג שלכם לפלחי אוכלוסיה מגוונים: חרדים, ערבים, צעירים, מבוגרים, עולים ועוד.

בסופו של התהליך, כשנבין באמת את הקהל שלך – נוכל להזניק את

המותג שלך.

בשיווק, כמו בכל אספקט אחר של ניהול עסק מצליח, החלטות חכמות מתבססות על מידע מדויק והבנה מעמיקה. בזכות הניסיון והיכולות שלי בניתוח שווקים, נוכל לגבש ביחד פרופיל מדויק של הצרכן והקונה שלכם: מה מניע אותו? אילו ערכים הוא מחפש במוצר ומה יגרום לו להישאר נאמן למותג לאורך זמן?

התייעלות ארגונית

השלם עולה על סכום חלקיו

מתוך ארגז כלים של הדרכות, כנסים, סרטוני הדרכה, צוותוני חשיבה פנימיים ועוד, נוודא שכל עובד ועובד בארגון שלכם מנצל את יכולותיו באופן המיטבי ובשיתוף פעולה הרמוני עם עמיתיו.

אחרי הכל, בכל חברה, ארגון או עסק מצליח – השלם עולה על סכום חלקיו.

הגדלת המכירות של המותג שלך היא משימה משותפת של כל העובדים בארגון. כדי להגיע לתוצאות המקסימליות חייבים לפתח דרכים לשתף פעולה באופן היעיל ביותר. במהלך שנות עבודתי כבכירה בארגונים גדולים פיתחתי כלים לגיוס ההון האנושי בארגון לטובת השגת מטרות שיווקיות ומכירתיות. ביחד נוכל לתכנן וליישם מערכים מסודרים להטמעת הידע המקצועי הנדרש בארגון שלכם, ונגדיל את התיאום והסנכרון בין המחלקות השונות.